Baví Tě boty a móda? Potřebujeme Tě v centru Prahy na HPP!

Praha

O nás

Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes v České republice hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřováním služeb, prodejen a sortimentu nové kolegyně a kolegy na pozici „Asistent/ka prodeje obuvi (Prodavač/ka) - Konzultant/ka prodeje“ do zavedené a oblíbené VIP prodejny značkové obuvi Office Shoes v centru Prahy, ul. Na Příkopě 31 (naproti ČNB).

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání aktuálního životopisu / CV.

Termín nástupu: ihned nebo 27. května 2024
Druh pracovního poměru: HPP - hlavní pracovní poměr
Více o prodejnách na: www.officeshoes.cz/obchod-ulice-na-prikope/6764

Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)

Náplň práce:

- zákaznický servis (prodej značkové obuvi)
- péče o vzhled prodejny, doplňování zboží apod.
- PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY (kompletní zaškolení)

Co od Vás očekáváme:

- příjemné vystupování, prozákaznický přístup a komunikativnost
- časová flexibilita, spolehlivost, pracovitost
- ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci v příjemném prostředí a kamarádské partě ;-)
- zázemí stabilní společnosti
- HPP směny krátký/dlouhý týden (směna 12 hodin)
- zaškolení a odborné vzdělávání pracovníků, produktová školení
- možnost kariérního postupu
- motivující finanční ohodnocení + provize a bonusy
- stravenky v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu PLNĚ hrazené zaměstnavatelem
- zajímavý bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků (provize z prodeje)
- výrazné slevy na firemní zboží (značková obuv, luxusní módní doplňky, oblečení Tommy Hilfiger/Timberland)
- pravidelný příspěvek na pracovní obuv (do cenového limitu prac. obuv zcela zdarma)
- výroční finanční bonus
- vánoční poukázky pro odběr firemního zboží zdarma
- příspěvky na sport/volný čas
- možnost odborné opravy obuvi pro zaměstnance zdarma
- možnost přesčasů
- hrazené občerstvení na pracovišti (káva, čaj, pitný režim)

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a společnosti Shoebox CZ s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Shoebox CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Baví Tě boty a móda? Potřebujeme Tě v centru Prahy na HPP!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24.500 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Baví Tě boty a móda? Potřebujeme Tě v centru Prahy na HPP! ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Shoebox CZ s.r.o. ještě dnes.