Advokátní koncipient/ka se zaměřením na compliance

Hlavní město Praha, Praha

Hledáme ambiciózního a nadšeného koncipienta/koncipientku se zaměřením na compliance.

POPIS POZICE:
  • Poskytování podpory v oblasti compliance, včetně analýzy právních předpisů a přípravy dokumentace.
  • Asistence advokátům/advokátkám při přípravě právní dokumentace, smluv a podkladů.
  • Práce na právních případech a projektech pod dohledem zkušených právníků.
  • Vyhledávání právních předpisů a relevantních judikátů.
  • Komunikace s klienty a dalšími právními subjekty.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Perfektní znalost českého a anglického jazyka.
  • Další jazyk výhodou – ideálně francouzský nebo německý
  • Ukončené VŠ vzdělání v oblasti českého práva
  • Zkušenosti v oblasti compliance nebo alespoň zájem o rozvoj v této oblasti

NABÍZÍME:

  • Mzda v rozmezí 40.000 až 50.000 Kč v závislosti na zkušenostech a znalostech
  • Podpora a mentoring zkušenějších kolegů
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál (116 Kč v čistém za každý odpracovaný den)
  • Příspěvek na dopravu v hodnotě ročního kupónu na MHD po Praze
  • Příležitostní HO
  • Občerstvení na pracovišti (pestrý pitný režim)
  • Příjemné pracovní prostředí v historické budově v centru Prahy se skvělým dopravním spojením
  • Chill-out zóna se špičkovým kávovarem a X-boxem
  • Různorodé firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Právo
Pracovní pozice: Advokátní koncipient/ka se zaměřením na compliance
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Advokátní koncipient/ka se zaměřením na compliance ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Právo