Administrátor dodavatelských reklamací

Praha

O nás

Jsme Tyros Loading Systems CZ s.r.o.– firma s více než 30letou tradicí v prodeji vratové a nakládací techniky.

Aktuálně je nás 80 zaměstnanců napříč celou Českou republikou.

Baví tě hledání informací a jsi pečlivý? Přidej se k nám. Kolegové Filip a Honza hledají nového kolegu/kolegyni na pozici Administrátora dodavatelských reklamací.

Náplň práce:

Naši kolegové z technického oddělení hledají k sobě parťáka, který jim po zaškolení pomůže s:

  • Řešením reklamací s dodavatelem (evidence, kontrola a dotahování do konce)
  • Správou a evidencí technické dokumentace (zařídit aby vše bylo uloženo tam kde to má být ? )
  • Administrativní úpravou montážních návodů, uživatelských návodů a další technické dokumentace
  • Spolupráci při organizaci technických školení, tvorba e-learningu (především vkládaní textu a obrázků dle podkladů od kolegů)

Co od Vás očekáváme:

  • Podmínkou je komunikativní znalost anglického jazyk alespoň B1 - B2
  • Pečlivost, systematičnost a samostatnost
  • Znalost práce s balíčkem office (Excel, Outlook, Word)
  • Znalost CAD programů a zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • 5 dní volna navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích v Braníku v dosahu MHD
  • Nástup dle dohody
  • Smlouva na dobu určitou na 1 rok, s možnosti prodloužení na neurčito

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Tyros Loading Systems CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Administrátor dodavatelských reklamací
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 42.000 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrátor dodavatelských reklamací ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Tyros Loading Systems CZ s.r.o. ještě dnes.