Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Tester / PRAHA / MED

Praha

Popis pozice
Do našeho týmu testerů hledáme novou kolegyni/kolegu. Chceme někoho zkušeného se zálibou v hledání chyb, někoho, kdo lpí na detailu a rád přináší a realizuje nové nápady.

O nás:

V našich dvou týmech sekce – PRIVATE – vytváříme pro naše klienty customizovaný software. Jeden tým v oblasti logistiky a druhý ve finančním sektoru. Náš tým testerů poskytuje podporu pro oba dva tyto týmy. Jsme inovativní, zkušení a zároveň se v rámci týmů rádi dělíme o naše know-how.

Co Vás čeká:

* Manuální i automatizované testování v rámci našich produktů.
* Návrh a realizace testovacích scénářů pro uživatelské testování - testovací scénáře vytváříme na základě analytických materiálů a specifikací ve spolupráci s ostatními kolegy v týmu.
* Záznam průběhu a výsledků testování (pracujeme s Jirou).

O Vás:

* Máte zkušenost s návrhem a uživatelským testováním.
* Znalost tvorby SQL dotazů a práce s databázemi na pokročilé úrovni.
* Umíte pracovat s analytickými podklady (dokumentace, funkční specifikace, testovací scénáře).
* Využíváte nástroje Jira, Confluence, verzovací SW.
* Znalost HTML, CSS a JavaScript.
* Chcete se podílet na tvorbě a rozšiřování pokrytí automatizace v rámci našich produktů
* Máte rád/a samostatnost, jste důsledný/á a baví vás učit se nové věci.

Oceníme i něco navíc:

* Zájem o osobní vzdělávání.
* Chuť zapojit se do řízení týmu zkušených testerů (po technologické stránce).

Co nabízíme my – benefity:

* Nástup ihned, případně dohodou.
* 5 týdnů dovolené.
* 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity.
* Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově.
* Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům.
* Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na životní /penzijní pojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové benefity - cafeterie…).
* Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky, odborné certifikace)
* Relax zónu plnou her pro odpočinek
* Zázemí silné a stabilní společnosti s více jak 20tiletou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).
* Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit.-

## Benefits
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Vyhrazený čas na inovace

Detaily o pracovním místě:
Firma: ICZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Tester / PRAHA / MED
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Tester / PRAHA / MED ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ICZ ještě dnes.