Účetní junior (možnost i ZKRÁCENÝ úvazek)

Praha

O nás

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group. Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Náplň práce:

Podpora účtárny v Praze a mateřské společnosti ve Švýcarsku, především v oblasti:

  • Zpracování dodavatelských faktur pro sesterské společnosti ve Švýcarsku
  • Výpomoc s párováním přijatých plateb
  • Vedení agendy pohledávek - generování a rozesílání upomínek, příprava reportů
  • Administrativní výpomoc účetnímu oddělení
  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách

Co od Vás očekáváme:

Naše požadavky:

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • pracovní zkušenosti z obdobné pozice vítány
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
  • znalost práce s ERP systémem (Oracle výhodou)
  • dobrá znalost angličtiny (každodenní spolupráce s účetními ve Švýcarsku a Itálii)
  • pozitivní osobnost s aktivním přístupem

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, měsíční prémie, pružná pracovní doba, vzdělávání)
  • možnost profesního a odborného růstu
  • možnost využití cizího jazyka
  • místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice
  • kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
  • přátelské pracovní prostředí
  • pracovní smlouva na dobu určitou, do 31.12.2026 (s možností prodloužení)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Účetní junior (možnost i ZKRÁCENÝ úvazek)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní junior (možnost i ZKRÁCENÝ úvazek) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o. ještě dnes.