Terénní pečovatelka

Praha

O nás

Centrum sociálních služeb Praha 2

Poskytujeme na sebe navazující sociální a zdravotní služby, které přímo reagují na potřeby seniorů, zdravotně handicapovaných, chronicky nemocných, pečujících nacházejících se v náročné životní situaci. Našim klientům dokážeme nabídnout individuální péči postupně na všech úrovních potřebné podpory – např. v domácím prostředí pečovatelskou službou, dovážkou obědů, domácí zdravotní péčí, během dne v denním stacionáři a trvale, či přechodně ve svých pobytových zařízeních vč. péče o nevyléčitelně nemocné.

Náplň práce:

  • pečovatelské práce u klientů se sníženou pohyblivostí v jejich domácím prostředí
  • pomoc při chodu domácnosti, nákupy, podporu při hygieně, dovážku oběda, doprovod apod.
  • podpora soběstačnosti klienta, provádění nácviků dovedností a schopností sebeobsluhy
  • plní funkci klíčového pracovníka a z toho vyplývající povinnosti, tvoří individuální plány

Co od Vás očekáváme:

  • vlídný a laskavý přístup k seniorům
  • odbornou způsobilost (dle § 116 odst. 5 zákona o sociálních službách), tj. absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu nejpozději do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání
  • praxe v oboru výhodou
  • osobnostní charakteristiky zejm. vítáme emoční stabilitu, vřelost, citlivost, soběstačnost, otevřenost ke změnám, kolegialitu, loajalitu
  • zdravotní způsobilost vč. očkování proti žloutence typu B
  • bezúhonnost (dokládána výpisem z rejstříku trestů)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hrubý plat v rozpětí 27–33 tis. Kč
  • další pravidelné finanční odměňování ve vazbě na hodnocení pracovní činnosti zaměstnance
  • stravenky v hodnotě 130Kč
  • příspěvek na důchodové připojištění v částce 400Kč / měsíčně
  • benefit karta 5000,-Kč/ročně
  • možnost ubytování na Praze 2
  • individuální supervizi nebo bezplatnou konzultaci s psychologem či jiným odborníkem
  • kolegy, na které se budete těšit

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Centrum sociálních služeb Praha 2
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Terénní pečovatelka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27.000 – 33.000 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Terénní pečovatelka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Centrum sociálních služeb Praha 2 ještě dnes.