Technik jakosti

Praha-západ, Jinočany
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst: 5
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 27 000 - 32 000 Kč/měsíc

-první kontakt se zaměstnavatelem: Vladislav Lukyanets,, osobně na adrese Mezi stromy (hala č.11) Jinočany
-náplň práce: vedení a rozvíjení týmu kontrolorů kvality ve výrobním závodě, organizace vstuní kontroly materiálů, kooperace s dodavateli týkající se kvality materiálů, vyřizování reklamací a kontrola plnění reklamací, stanovení požadavků na kvalitu nakupovaných materiálů a vypracování s nimi spojených specifikujících dokumentů,organizace kontroly kavlity výrobků v rámci vývojově-testovacích prací,organizace kontroly plnění seřizování strojů na všech úsecích výroby a kontrola kvality prvních následně vyhotovených výrobků,organizace provedení dílčí a finální kontroly kvality zhotovených výrobků, analýza příčin vzniku škod a výroby produkce neodpovídající kvality, zajištění opatření ke snížení procenta vad ve výrobě, pravidelné obnovování katalogů závad, plánů vstupních, průběžných a finálních kontrol, specifikací nakupovaných výrobků, vyřizování dokumentace v rámci kontroly kvality hotových výrobků, protokoly, deklarace, certifikáty, apod.,organizace včasného provedení kalibrace přístrojů, účast na certifikaci produkce, výroby a systému kontroly kvality, školení pracovníků oddělení technické kontroly
-požadavky:vzdělání technického zaměření, minimálně 5ti letá zkušenost v oblasti kontroly kvality výrobků, zkušenosti s řízením oddělení,pokročilé organizační schopnosti a dovednosti v řízení, znalost standardu ISO 9001, schopnost samostatně se rozhodovat a zpracovávat více úkolů najednou, pokročilý užovatel PC (MS Office, IS Helios), analytické myšlení, proaktivita
-zvláštní prémie:věrnostní bonus, multisport

Detaily o pracovním místě:
Firma: A&S Composite s.r.o.
Lokalita: Jinočany
Pracovní pozice: Technik jakosti
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 32 000 Kč
Nabídka přidána: 31. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jinočany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik jakosti ve městě Jinočany? Pošlete svůj životopis firmě A&S Composite s.r.o. ještě dnes.