TEAMLEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (40-70.000 Kč)

Brno

PRACOVNÍ NÁPLŇ

    CO POŽADUJEME?

      CO NABÍZÍME?

        Detaily o pracovním místě:
        Firma: AC Jobs, s.r.o.
        Lokalita: Brno
        Odvětví práce: Administrativa/Personalistika
        Pracovní pozice: TEAMLEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (40-70.000 Kč)
        Nástup do práce od: IHNED
        Nabízená mzda: 35 000 Kč - 75 000 Kč
        Nabídka přidána: 7. 5. 2024
        Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
          Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
        • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
          Jdu do toho!
          Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
          Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
        Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
        Zaujala Vás nabídka práce na pozici TEAMLEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (40-70.000 Kč) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
        Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativa/Personalistika