Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Specialista/ka pro compliance rizika

Praha

Popis pozice

Vaší agendou bude:

* tvorba metodologie, její implementace a hodnocení rizik v oblasti compliance (zejména v oblasti ochrany spotřebitele, zneužití trhu, řízení střetu zájmů, platební ho styku, securities compliance apod.), napříč celou finanční skupinou České spořitelny
* konsolidace výsledků hodnocení rizik na úrovni České spořitelny jako mateřské společnosti a u jejích dceřiných společností
* plánovaní a monitoring výkonu kontrolních činností v oblasti compliance v souladu s výsledky z hodnocení rizik
* reportování výsledků hodnocení rizik a nápravných opatření
* pravidelná revize metodologie hodnocení compliance rizik v souladu s regulatorními požadavky, uznávanými standardy a skupinovými pravidly
* řízení nápravných opatření vydaných interním/externím auditem nebo regulátory
* podílení se na vytváření a vedení vzdělávacích aktivit

Zkušenosti a dovednosti, které na tuto pozici potřebujete:

* vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právnického směru
* praxe 2-5 let v oblasti compliance nebo auditu, (zejména v oblasti implementace hodnocení compliance rizik a plánovaní kontrolních činností)
* analytické myšlení s důrazem na detail
* schopnost pracovat s daty a různými datovými aplikacemi
* vynikající znalost nástrojů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, MS Teams atd.)
* znalost nástrojů pro projektové řízení výhodou (MS Project apod.)
* dobrá znalost angličtiny a znalost českého či slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (práce v mezinárodním prostředí)
* vynikající komunikační a analytické schopnosti
* aktivní přístup k řešení problémových situací
* samostatnost a schopnost efektivního stanovování priorit
* rádi spolupracujete v rámci týmu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista/ka pro compliance rizika
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista/ka pro compliance rizika ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.