Sociální pracovnice / pracovník

Hostivice

Náplň práce

  • zajišťuje příjem dětí, uskutečňuje veškerou sociální práci – poskytování sociálně právní ochrany dětí, administrativu spojenou s jejich pobytem v zařízení a řešení jejich situace
Váš profil
  • vzdělání sociálně právního směru dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, postačuje tříletá VOŠ,
  • znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů
  • řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič
  • čistý trestní rejstřík
  • praxe v oboru sociální práce zaměřené na problematiku dětí a rodin s dětmi vítána, avšak není podmínkou
Naše nabídka
  • nástupní hrubá mzda 28 200 Kč
  • smysluplnou odbornou práci na pomoc těm nejzranitelnějším - ohroženým dětem
  • příplatek za pohotovostní mobil a výjezdy mimo běžnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • služební mobil – neomezené volání a SMS a data
  • příspěvek na Flexi Pass Card
  • Karta Multisport
  • další vzdělávání
  • při dosažení titulu Mgr. osobní ohodnocení 3 000 Kč, při nástupu s titulem Mgr. navýšení osobního ohodnocení 3 000 Kč po zkušební době

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Hostivice
Odvětví práce: Zdravotnictví a péče
Pracovní pozice: Sociální pracovnice / pracovník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hostivice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sociální pracovnice / pracovník ve městě Hostivice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.