Pracovník v přímé péči DOZP

Praha

Informace
Naše vize spočívá v individuálně pojaté službě založené na přístupu zaměřeného na člověka. Naším cílem je hledat způsoby, jak našim klientům umožnit žít život, který bude zdůrazňovat jejich přednosti a který bude vést k jejich maximálnímu začlenění do společnosti.

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu, který:

- bude pracovat s dospělými lidmi, kteří potřebují podporu v různých oblastech života dle jejich individuálních potřeb

Vaším úkolem bude:

osobní asistence osobám s mentálním a kombinovaným postižením
Co od vás očekáváme
- kladný vztah k osobám se zdravotním postižením

- bezúhonnost a zdravotní způsobilost

- zodpovědný přístup k práci, schopnost empatie, psychická odolnost, trpělivost

- schopnost jednat s různými typy klientů a přizpůsobit se jejich tempu a potřebám

- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou nikoliv podmínkou
Co vám nabízíme
- po roce smlouvu na dobu neurčitou

-dvanáctihodinovou pracovní dobu ( v měsíci cca 14-15 směn )

- platový tarif od 30 650,- Kč (po splnění kvalifikačních požadavků)

- příplatky za víkendy (25% prům. hod. výdělku)

- příplatky za noční směny (20% prům. hod. výdělku)

- příplatky za svátky (100% prům. hod. výdělku)

- 6 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění 250,-Kč/měsíčně

- stravování za dotovanou cenu (oběd 36,- Kč)

- bezplatná masáž

- možnost skloubení práce a studia

- individuální a týmovou supervizi

- možnost dalšího vzdělávání

- přátelský kolektiv

Po zkušební době:

- osobní ohodnocení až do výše 5000,- KČ

- čtvrtletní odměny

Přijďte se k nám podívat a staňte se naším kolegou!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Domov Sulická
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Zdravotnictví a farmacie
Pracovní pozice: Pracovník v přímé péči DOZP
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 900 Kč - 35 650 Kč
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník v přímé péči DOZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Domov Sulická ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Zdravotnictví a farmacie