SERVISNÍ TECHNIK TVÁŘECÍCH STROJŮ

Měšice

Pro našeho klienta, společnost, která se více než 25 let zabývá prodejem a servisem strojů na tváření a dělení plechu, například ohraňovacích lisů, zakružovaček, laserů apod. Jsou menší rodinná firma s dobrým jménem a stabilním kolektivem. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Servisní technik tvářecích strojů

Náplň práce:

  • Instalace nových strojů
  • Školení operátorů
  • Záruční a pozáruční servis – diagnostika, výměna elektrických, mechanických a hydraulických dílů, konfigurace programovacího softwaru

Požadujeme:

  • SŠ technické vzdělání
  • Znalost elektriky (vyhláška 50§6)
  • Znalost mechaniky a hydrauliky
  • Praxe v technickém oboru minimálně 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Čistý rejstřík trestů
  • Ochota cestovat
  • Anglický jazyk – alespoň základní komunikativní úroveň

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna
  • Odpovídající platové ohodnocení + pololetní odměny
  • Zajímavá práce s moderními technologiemi
  • Důkladné zaškolení
  • Dlouhodobý profesní rozvoj
  • Místo výkonu práce v sídle firmy i po celé ČR

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dovolená navíc

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Měšice
Pracovní pozice: SERVISNÍ TECHNIK TVÁŘECÍCH STROJŮ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60000-70000 Kč
Nabídka přidána: 31. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Měšice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK TVÁŘECÍCH STROJŮ ve městě Měšice? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.