Servisní technik – elektrikář pro hasící systémy – Pyronova IS

Praha

Nabídka:

Požadavky: Mezinárodní společnost PYRONOVA IS, Evropský lídr v požární bezpečnosti a protipožární ochraně objektů, majetku a zdraví hledá servisního technika - elektrikáře. Máte zkušenost se slaboproudem a rozvaděči? Jste časově flexibilní a rádi cestujete autem?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás čeká:

   •  Pravidelné návštěvy klientů pro potřeby kontroly provozuschopnosti a případných oprav

   •  Samostatné cestování napříč ČR pokud jste zkušenější či popřípadě s montérem. (Na větší akce i v týmu)

   •  Především práce se slaboproudem, částečně silnoproudem a s tím spojené montážní práce

   •  Práce samostatně i v kolektivu zkušených kolegů, podle Vašich zkušeností

   •  Okrajově také cenotvorba zakázek a administrativa projektu

   •  Cestování téměř po celé ČR s přihlédnutím k místu Vašeho bydliště

Co očekáváme od Vás:

   •  Kvalifikaci dle vyhlášky č. 50 nebo dle NV 194/2022 Sb.

   •  Vzdělání v oboru elektro

   •  Znalost čtení technických výkresů a dokumentace

   •  Základní znalost MS Office

   •  Být aktivním řidičem sk. B a ochotu cestovat

Co za to:

   •  Práci v prosperující stabilní společnosti

   •  Převážně samostatnou práci v týmu zkušených kolegů, na které se člověk může spolehnout

   •  Motivační finanční bonusy dle osobních a firemních výsledků

   •  Možnost práce v kancelářích v Brně a v Praze

   •  Flexibilní jednosměnná pracovní doba

   •  Prodloužená dovolená dle odpracované doby a sick days

   •  Multisport karta a Edenred karta (stravenky)

   •  Mobilní telefon a počítač jsou samozřejmostí

   •  Pro zkušené a samostatné i automobil i pro soukromé účely

Těšíme se na Váš životopis!

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Servisní technik – elektrikář pro hasící systémy – Pyronova IS
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik – elektrikář pro hasící systémy – Pyronova IS ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.