Seřizovač CNC_1 směnný provoz_50.000 náborový bonus

Brno

O nás

Strojírenská společnost specializující se na vývoj a důsledné testování, vysoce výkonných produktů, které slouží pro zlepšení funkčnosti výrobních linek, hledá do svého týmu CNC seřizovače na 1 směnu.

Náplň práce:

  • Seřízení, nastavení a rozjezd výroby na svěřených CNC strojích
  • Kontrola kvality výrobků, provádění měření dle metrologického řádu, provádění korekce nástrojů v systému Fanuc a vedení záznamu změn
  • Doplňování spotřebního materiálu do strojů a zařízení včetně mazacích olejů a tuků
  • Hlášení poruch strojů a případné podílení se na opravách
  • Sledování opotřebení nástrojů, nahlašování spotřeby nástrojů a příprava požadavků na nákup
  • Dodržování pracovního řádu

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe na CNC strojích min. 2 roky (případně praxe na frézce)
  • Schopnost pracovat samostatně, zodpovědnost a ochota učit se nové věci
  • Znalost programu Fanuc nebo alespoň Sinumerik či Heidenhain
  • Znalost seřízení CNC soustruhu včetně korekcí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 50.000Kč
  • Mzda dle odbornosti v rozmezí 43.000HM – 55.000HM
  • 1 směnný provoz
  • Odměna za výsledky firmy vyplácené 2x do roka (pololetí, konec roku)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 70,-Kč/směna
  • Mobilní tarif za zvýhodněnou cenu
  • Dotovaná MultiSport karta (pro zaměstnance za 350Kč měsíčně)
  • Program zdravotní péče o zaměstnance (očkování proti chřipce/ žloutence zdarma, preventivní péče)
  • Příspěvky k významným životním a pracovním výročím
  • Čisté a moderní prostředí
  • Kariérní růst

V případě, že vás zaujala naše pracovní nabídka, neváhejte nás kontaktovat, nebo nám zanechejte váš životopis a my se s vámi spojíme.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lead - Project Advices s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Seřizovač CNC_1 směnný provoz_50.000 náborový bonus
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 43.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač CNC_1 směnný provoz_50.000 náborový bonus ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Lead - Project Advices s.r.o. ještě dnes.