Rozpočtář / kalkulant, přípravář

Praha

O nás

Stavební společnost zabývající se pozemními stavbami, hledá vhodné kandidáty na pozici rozpočtář / ka, kalkulant / ka, Praha 6.

Náplň práce:

  • ocenění výkazů výměr podle podkladů projektu, práce s projektovou dokumentací – kontrola projektové dokumentace a výkazů výměr
  • nákladová tvorba cen jednotlivých položek
  • příprava a zpracování pokladů pro výběrová řízení na subdodavatele
  • poptání a vyhodnocení nabídek subdodavatelů, komunikace se subdodavateli předvýrobní příprava,
  • zodpovědnost za včasné, cenově i věcně správné vypracování nabídkových rozpočtů
  • připravovat nabídkové rozpočty, časové a finanční harmonogramy do výběrových řízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavitelství)
  • znalost stavebního softwaru URS nebo KROS nebo obdobného programu, znalost MS Excel
  • odborná praxe na obdobné pozici, příp. jiné zkušenosti ve stavebnictví podmínkou
  • schopnost orientace v projektové dokumentaci, čtení stavebních výkresů, technické dokumentace
  • schopnost týmové spolupráce
  • uživatelská znalost práce na PC
  • samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní stavební společnosti
  • zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce – Praha
  • nástup možný ihned
  • mobilní telefon, notebook
  • výhodnější stravování na pracoviště, cafeterie

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: DEREZA, společnost s ručením omezeným
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Rozpočtář / kalkulant, přípravář
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Rozpočtář / kalkulant, přípravář ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě DEREZA, společnost s ručením omezeným ještě dnes.