Řidič regionální dopravy sk.CE

Brno

O nás

Naše společnost patří mezi stabilní přepravce v ČR, jsme schopni přepravit v našich kamionech pod trvale kontrolovanou teplotou jakékoliv potraviny i další komodity. Naším hlavním cílem je přepravit Vaše zboží v pořádku a v dohodnutém termínu na cílovou adresu. Společnost Cargo-Hortim vznikla jako dceřiná společnost firmy Hortim-International s.r.o., která je v současnosti jednou z nejvýznamnějších firem, zabývajících se importem a exportem ovoce a zeleniny v ČR

Náplň práce:

  •  rozvoz zboží do obchodních řetězců a obchodním partnerům po celé ČR a Slovensku
  •  odpovědnost za nakládku a vykládku zboží
  •  práce 5-6 denních cyklech v souladu s Nařízením EP č. 561/2006
  •  hrubý měsíční příjem 40.000 - 55.000,-Kč
  •  výplatní termín vždy k 15. v měsíci

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz  sk.C, CE
  • profesní průkaz
  • digitální karta
  • platné psychologické vyšetření

Délka praxe:

  • praxe není podmínkou ( při nástupu je řidič plně zaškolen zkušeným řidičem)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • seriózní jednání a dlouhodobou spolupráci
  • mobilní telefon s výhodným tarifem
  • moderní vozový park (DAF,MERCEDES,VOLVO)
  • věrnostní dovolená za odpracované roky
  • profesní školení na náklady firmy
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí pro řidiče – odpočinková místnost (TV,mikrovlnka,vařič)
  • možnost zapůjčení služebního osobního vozidla na cesty domů a do práce (individuální dohoda s dispečerem)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: CARGO-HORTIM, spol. s r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Řidič regionální dopravy sk.CE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič regionální dopravy sk.CE ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CARGO-HORTIM, spol. s r.o. ještě dnes.