Referent plavidel.

Praha

Pro organizační složku státu „Státní plavební správa“ hledáme referenta dokladů plavidel, na pobočce v Praze, zařazeného do 11. platové třídy, s nástupem dle dohody.

Náplň práce:

  • provádění technických prohlídek malých plavidel s posouzením a schvalováním jejich technické způsobilosti k provozu na vodní cestě a vystavení osvědčení plavidla, včetně výběru správních poplatků při prohlídce mimo sídlo pobočky,

  • provádění technických prohlídek plovoucích zařízení s posouzením a schvalováním jejich technické způsobilosti k provozu na vodní cestě a vystavení osvědčení plavidla, včetně výběru správních poplatků při prohlídce mimo sídlo pobočky,

  • zjišťování technické způsobilosti a stanovení podmínek k povolení zvláštní přepravy plavidel a umístění plavidel na vodní cestě,

  • vedení plavebního rejstříku České republiky a rejstříku malých plavidel s prováděním souvisejících úkonů ve smyslu správního řádu,

  • účast na zkouškách způsobilosti vůdců plavidel v pozici zkušebního komisaře.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platové třídě 11, struktura platu: základní plat (25 280 Kč – 37 170Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek, odměny podle dosažených pracovních výsledků,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů indispozičního volna,
  • příspěvek na stravování
  • pružnou pracovní dobu.

Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce Státní plavební správy. Dle zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě je třeba k zařazení do výběrového řízení vyplnit potřebný formulář (žádost), který spolu s dalšími důležitými informacemi naleznete na https://plavebniurad.cz a zaslat jej spolu s dalšími požadovanými dokumenty na Státní plavební správu do 15. května 2024.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Sick days - 5 dní
  • Stravenky

Detaily o pracovním místě:
Firma: STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVA
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Referent plavidel.
Směnnost práce Plný úvazek, Služební poměr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25280-40000 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent plavidel. ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVA ještě dnes.