PROJEKTANT TZB – vytápění/chlazení-HPP i IČO, prémie a roční bonusy, Praha

Praha 6

Hledáme projektanta TZB vytápění/chlazení.  Pokud máte praxi alespoň 2 roky, ozvěte se nám! Máme již více než třicetiletou tradici v zajišťování kompletní předprojektové a projektové činnosti, energetického a technického poradenství v oblasti pozemních staveb především v Praze. Přidejte se k nám a pojďte pracovat k naší pražské společnosti!

Náplň práce:

  • Zpracování projektové dokumentace TZB, konkrétně zaměřené na ZTI ve všech stupních (voda + vnitřní kanalizace, plyn)
  • Příprava studií a dokumentace pro územní rozhodnutí
  • Zpracování dokumentace pro stavební povolení a pro provádění stavby
  • Provádění autorského dozoru projektanta dle potřeby
  • Konzultační činnost při projednávání technických záležitostí

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP nebo IČO
  • Mzdu 45 000– 60 000, záleží na vašich zkušenostech a typu spolupráce
  • Roční bonus na konci roku
  • Prémie dle zakázek
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Homeoffice je také možný
  • Skvělý a vstřícný kolektiv, neformální pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní/kapitálové připojištění
  • Příspěvky na kulturu, sport
  • Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy angličtiny
  • Příspěvek na stravování
  • Podnikovou chatu v Krkonoších
  • Skvělou dostupnost MHD
  • Kancelář na Praze 6

Požadujeme:

  • Praxi minimálně 2 roky
  • Zkušenost se zpracováním dokumentace zaměřené na ZTI ve všech stupních (voda + vnitřní kanalizace, plyn) velkou výhodou
  • Výhodou je i projektování vodohospodářských inženýrských sítí
  • Orientování se v technické dokumentaci a v českých technických normách a předpisech
  • Znalost práce v programech AutoCAD a Allplan, REVIT výhodou
  • Základní znalost BIM výhodou
  • Pokud máte osvědčení o autorizaci ČKAIT i vodohospodářského směru bude to skvělé, jinak vám umožníme ho získat
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nástup co nejdříve

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Novitim s.r.o.
Lokalita: Praha 6
Pracovní pozice: PROJEKTANT TZB – vytápění/chlazení-HPP i IČO, prémie a roční bonusy, Praha
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha 6 - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROJEKTANT TZB – vytápění/chlazení-HPP i IČO, prémie a roční bonusy, Praha ve městě Praha 6? Pošlete svůj životopis firmě Novitim s.r.o. ještě dnes.