PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ

Vestec

Láká Vás práce v terénu a komunikace s lidmi? Chcete se podílet na realizaci zajímavých projektů na území hlavního města Prahy? Pokud chcete za svou prací vidět výsledky, které dělají radost, pak jste možná ideální člověk pro našeho klienta a klient ta pravá firma pro Vás!

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do týmu kolegů v Praze na pozici Přípraváře/Rozpočtáře.

Náplň práce:

  • zpracování komplexních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek
  • příprava, zpracování a sestavování rozpočtů v rámci prováděného díla
  • komunikace s projektanty, dodavateli a investory
  • zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
  • příprava podkladů pro uzavírání smluv o dílo

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ nebo USO stavebního směru
  • znalost práce na PC: Word, Excel, Microsoft Outlook, výhodou znalost programu Build Power
  • flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost
  • čtení a orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme:

  • plat: 40 000 - 55 000 Kč (v závislosti na zkušenostech a vykonané praxi)
  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
  • možnost ubytování
  • příspěvek na stravování
  • volnočasové benefity s kartou Edenred
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování možnost 1 – 2 dny v týdnu homeoffice
  • firemní akce
  • služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké
  • místo výkonu práce: Čechy (Praha, Středočeský kraj)
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na volný čas

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Vestec
Pracovní pozice: PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-55000 Kč
Nabídka přidána: 6. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vestec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ ve městě Vestec? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.