Pracovník/pracovnice úklidu apartmánů v centru Brna! 150Kč/h

Brno

O nás

Jsme malá firma, která se zabývá krátkodobým a střednědobým pronájmem v centru Brna. Neustále rosteme a rozvíjíme se.

Náplň práce:

Jsi šikovný, pořádkumilovný a umíš hrát fér a týmově? Záleží ti na dobře odvedené práci a rád/a za sebou necháváš skvělé výsledky? Nabízíme fajnovou brigádu/práci jako pracovník úklidu apartmánů v centru Brna v malém, přátelském kolektivu, přímo v centru Brna.

Práce je zpravidla od 10.00 do cca 15.00 (dle domluvy a potřeby) každý den od pondělí do pátku (a dle domluvy i minimálně jeden víkend v měsíci). Někdy ale potřebujeme, abys přišel/přišla dřív a odešel/odešla později. Ideálně, abys mohl/a odpracovat alespoň 4 dny v týdnu. Budova apartmánů má tři patra a je situována na ulici Veselá přímo v centru! Takže to chce trochu fyzičku. Na úklid se přechází také na jiné budovy v centru města dle potřeby.

Co od Vás potřebujeme:

Aktivního člověka, se smyslem pro pořádek, pečlivost a s kolektivním duchem!

Člověka, který u nás bude rád a bude mu záležet na dobře odvedené práci! Příjemné vystupování Dobrou kondici (budova má tři patra a v práci se člověk dost nachodí, je třeba přecházet na další budovy)

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme v zaučení 150Kč/hodina, (je třeba projít zaučením) práce možná na DPP nebo živnost + další bonusy, pokud budeš šikovná/ý

Tak neváhej a kontaktuj nás na emailu! Přilož také svůj životopis (nebo vypsané pracovní zkušenosti) a připiš také nějaké info o sobě (napiš víc než "mám zájem", to opravdu nestačí). Nástup ideálně IHNED!

Detaily o pracovním místě:
Firma: RD Group s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Pracovník/pracovnice úklidu apartmánů v centru Brna! 150Kč/h
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 – 180 Kč / hod
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/pracovnice úklidu apartmánů v centru Brna! 150Kč/h ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě RD Group s.r.o. ještě dnes.