Operátor reaktivační linky

Praha

O nás

Vstup do budoucnosti energetiky s námi! Jsme inovativní firma, která se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické systémy. Nabízíme špičkové technologie, udržitelnost a nezávislost na fosilních palivech. Přidej se k našemu týmu a pomoz nám měnit svět energií!

Náplň práce:

  • Tvým cílem bude v první řadě budovat komunitu spokojených zákazníků.
  • Komunikujeme s našimi zákazníky a snažíme se jim zpříjemnit pocit, ze zanechání poptávky u naší společnosti.
  • Tvým úkolem bude jim co nejlépe pomoci a najít ideální řešení pro naplánování schůzky našemu obchodnímu zástupci.
  • Klademe velký důraz na digitalizaci a automatizaci (každý si rád ušetří práci :-) ) a budeme rádi za každý nápad.
  • Nejčastěji budeš komunikovat přes telefon, ale určitě využiješ i e-mail a chat.

Co od Tebe očekáváme:

  • KOMUNIKATIVNOST - předání těch správných informací správným způsobem je základ!
  • PROFESIONALITA - aneb zodpovědnost za to, že úkoly, které Ti svěříme, budou splněny nejlepším možným způsobem.
  • POZITIVNÍ PŘÍSTUP A FLEXIBILITA - bez toho to bohužel nepůjde :-)
  • Čeština je nezbytností! A někdy využiješ i NĚMČINU - pokud ji umíš, máš výhodu.
  • Měl/a bys mít už nějaké ZKUŠENOSTI v oblasti komunikace po telefonu.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Neomezené provize - provize z každé smlouvy, kterou obchodní zástupce podepíše!
  • Skvělého šéfa a perfektní tým! :-)
  • Budeš mít prostor pro vlastní iniciativu.
  • Neformální a přátelské prostředí rodinné české firmy s velkým potenciálem.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Moderní kanceláře kousek od Metra Želivského, zastávka autobusu pár kroků od kanceláře (součásti budovy restaurace a fitness).
  • 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování a multisport kartu.
  • Občerstvení na pracovišti zdarma.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Dog-friendly office

Detaily o pracovním místě:
Firma: Schlieger, s. r. o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Operátor reaktivační linky
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 45.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor reaktivační linky ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Schlieger, s. r. o. ještě dnes.