OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STŘEDNÍ ČECHY

Praha

Pro našeho zahraničního klienta, působícího v oblasti stavebnictví v České republice, specializujícího se na výrobu střešních krytin s více než 25letou zkušeností hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce pro Střední Čechy.

Náplň práce:

  • Rozvoj prodeje v přiděleném regionu
  • Budování a péče obchodních vztahů
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Sledování trhu a konkurence
  • Organizování vlastních činností a pravidelné reportování

Požadujeme:

  • Prodejní a poradenské schopnosti
  • Rozsáhlé znalosti stavebních materiálů
  • Ochota k terénní práci
  • Pokročilé komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s akvizicí nových partnerů
  • Praxe s prodejem střešních krytin/materiálů představuje výhodu
  • Aktivní řidič, sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavé kariérní příležitosti a možnost profesního růstu.
  • Atraktivní provizní systém odměňující akvizici a udržení klientů.
  • Možnost práce na HPP (pracovní smlouva) nebo IČO
  • Firemní vozidlo (i pro soukromé účely), notebook, mobil
  • Zajištění odborné podpory a specializovaných školení odpovídajících produktovému portfoliu

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Provize z prodeje

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STŘEDNÍ ČECHY
Směnnost práce Plný úvazek, IČO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STŘEDNÍ ČECHY ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.