Obchodní zástupci B2B (junior/senior) - dekorace, kancelářské potřeby

Praha hl.m.

Požadavky: Hledáme dva aktivní obchodní zástupce!

akvizice

angličtina

zaměření na dekorace a kancelářský sortiment

Co můžete očekávat?

velkou flexibilitu

možnost práce z domova, bydliště můžete mít kdekoliv po celé ČR.

atraktivní bonusy, mzdu dle výsledků (cca 40.000 až 80.000 Kč), ale je to na Vás, strop nemáme

5 týdnů dovolené

možnost spolupráce na HPP/IČO

Co budete dělat?

Vaším úkolem bude prezentace našich výrobků v obchodních řetězcích (food, nonfood - hobby markety, knihkupectví, papírnictví, potravinové řetězce, další malí klienti)

JUNIOR

Jako obchodník junior budete dělat práci od stolu (indoor sales) - volat zákazníkům a informovat je o produktu, podmínkách

Budete hledat nové zákazníky pro nový sortiment samolepek a dekorací mimo obchodní řetězce,

zaměříte se na internetové obchody a menší společnosti kancelářského typu, hračkářství, prodejce telefonů a příslušenství, auto motoj apod.

SENIOR

Jako obchodník senior se budete starat také o navolání zákazníků, ke kterým se poté vydáte na jednání.

Budete jezdit na schůzky, posílat předváděčky řešit ceny, sortiment, obměnu sortimentu, zjišťovat prodejnost, zpětné vazby, dodávat vzorky, ladit obchodní podmínky, určovat, jak se bude sortiment na prodejně prezentovat, monitorovat konkurenci atd.

Vaším úkole bude dostat produkty do řetězců, obchodů, hledání nových partnerů.

Budete se starat o sortiment pro dekoraci domů, tapety, samolepky na stěny, a další produkty samolepek a zdobení (licenční zboží).

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Obchodní zástupci B2B (junior/senior) - dekorace, kancelářské potřeby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    37 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupci B2B (junior/senior) - dekorace, kancelářské potřeby ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.