Mzdová účetní

Praha

Náplň práce

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

MZDOVÁ ÚČETNÍ

- Máte zkušenosti v oblasti mzdové agendy?
- Láká vás práce v příjemném kolektivu, kde můžete skloubit osobní a pracovní život?
- Myslíte, že jste komunikativní a láká vás náš obor?

Co vás čeká?

- Komplexní zpracování mezd v systému Nugget

- Komunikace se zaměstnanci ohledně podkladů pro mzdy, evidence pokladů pro mzdy

- Komunikace s úřady a státními institucemi

- Zpracování cestovních výkazů, roční závěrkové práce

- Příprava reportů

Co k tomu budete potřebovat?

- SŠ/VŠ vzdělání

- Praxi na pozici mzdové účetní 1 - 2 roky

- Velmi dobrá znalost mzdové a pracovně - právní agendy

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

- Orientace na výsledky a stanovené cíle, zodpovědný přístup k deadlinům

- Dobrá znalost MS Office (Excell, Word)

Co vám nabídneme?

• Rozvoj a vzdělávání

• Práci v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu

• Získali jsme Ocenění Společnost přátelská rodině - nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost využívat Home office

• Stabilní fixní mzdu a k tomu prémie

• Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto pro tebe máme přichystanou pestrou škálu benefitů: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, příspěvek na stravné, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Dává vám to smysl? To je možná práce vašich snů.

Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout váš profesní život. Co stačí udělat? Napište nám.

Firma: D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Mzdová účetní
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mzdová účetní ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR ještě dnes.