Manažer/ka zakázky - Praha

Praha

Informace
Hledáme uchazeče na pozici Manažera zakázky se zaměřením na organizaci a provádění vnitřních a venkovních úklidů pro Prahu. (m/ž)

Co bude Vaším úkolem:

- zabezpečení provozů objektů v daném regionu

- komunikace se zákazníky v daném regionu

- zajišťování úklidových služeb objektů, venkovních úklidů, údržba zeleně

- organizace práce zaměstnanců společnosti a jejich kontrola

- komunikace s dílčími odděleními společnosti

- uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci

- reporting a vedení dokumentace k zakázkám

Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Umíte vést tým a dokážete přijmout odpovědnost za provádění úklidových a dalších podpůrných činností? Máte manažerské dovednosti v oblasti Facility managementu? Pošlete nám životopis na email.
Co od vás očekáváme
- středoškolské vzdělání - maturitní zkouška

- řidičský průkaz sk. B s praxí min. 2 roky

- praxe ve vedení týmu min. 2 roky

- praxe v řízení úklidových prací vítána

- obchodní a manažerské dovednosti

- schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce

- znalost Office (word, excel, outlook)

- znalost pracovněprávní problematiky a BOZP
Co vám nabízíme
- otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti

- nástup dle dohody

- motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky

- hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po 3 letech na dobu neurčitou

- volná pracovní doba

- mobil, notebook, služební automobil k soukromým účelům

- kancelář, roční odměny

- 20 dní dovolené, po roce 5 dnů navíc

Detaily o pracovním místě:
Firma: Aseta Cleaning a.s.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Management
Pracovní pozice: Manažer/ka zakázky - Praha
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer/ka zakázky - Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Aseta Cleaning a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Management