Lektor/ka Dopravní výchovy pro děti na částečný úvazek

Brno

Informace
Chceš být součástí vzdělávání nové generace o bezpečné dopravě a výchově environmentálně odpovědných účastníků a účastnic silničního provozu? Hledáme motivované lektory a lektorky dopravní výchovy, na částečný úvazek, kteří budou mít na starosti teoretickou i praktickou výuku dětí na základních školách a víceletých gymnáziích v Brně.

Náplň práce :

-Teoretická dopravní výchova žáků ve školách o délce 90 minut pro žáky

1. stupně

- besedy o délce 45 minut pro žáky 2. stupně a odpovídajících

ročníků víceletých gymnázií.

- Praktická dopravní výchova na dopravních hřištích pro žáky prvního stupně

Délka jednoho výukového bloku je 90minut.

- Komentované vycházky po okolí školy (45 minut) důrazem na bezpečné chování v provozu při cestě do a ze školy.
Co od vás očekáváme
Pro práci potřebuješ:

- Prokázat maturitní vysvědčení z českého jazyka a literatury.

- Prokázat zkušenosti s výukou, a to min 50 dní praxe v posledních 3 letech

(dětský tábor, celodenní výuka v autoškole, ZUŠ, kroužky apod.)

Pokud máš zájem, neboj se! Vše tě naučíme
Co vám nabízíme
- Flexibilní pracovní doba – lektor/ka si vybírá z vypsaných termínů výuky dle

svých možností

- Slušný přivýdělek

- Materiály k výuce, ale zároveň prostor pro vlastní kreativitu

- Nejnovější informace o dopravě budoucnosti

- Práce na částečný úvazek (DPP..)

Pokud máš zájem, neboj se! Vše Tě naučíme

Odměna: 200 kč / 45 minut

S dotazy se neváhej obrátit na koordinátorku projektu, které pošli i svůj životopis:

Detaily o pracovním místě:
Firma: Envipor, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Výchova a vzdělávání
Pracovní pozice: Lektor/ka Dopravní výchovy pro děti na částečný úvazek
Směnnost práce Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 200 Kč - 200 Kč
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lektor/ka Dopravní výchovy pro děti na částečný úvazek ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Envipor, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Výchova a vzdělávání