KALIBRAČNÍ TECHNIK | CERTIFIKAČNÍ LABORATOŘ l PRAHA l až 70 000 Kč

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Chcete být součástí teamu v mezinárodní společnosti, která je špičkou v oblasti kalibrace?

Máte platnou vyhlášku 50 § 6 nebo potvrzení dle zákona 250?

Pak hledáme právě VÁS!

Staňte se KALIBRAČNÍM TECHNIKEM!

A co Vás na této pozici čeká?

* Kalibrace přístrojů
* Vedení technické dokumentace
* Analýza poruchových událostí
* Řešení problémů u zákazníků

BENEFITY:
* 5 týdnů dovolené
* Zajištění zkoušek dle zákona č. 250/2021 (dříve Vyhl č. 50/1978 Sb.)
* Firemní notebook
* Služební telefon
* Stravenky 130 Kč/den
* Cestovní pojištění
* Benefit plus
* Školení a možnost dodělání vyhlášky 7+
* Flexibilní pracovní doba
* Stravenkový paušál
* Benefit Plus

POŽADAVKY:
* Vzděláni v oblasti elektrotechniky
* Platná vyhláška 50 § 6
* AJ na úrovni B1 ( čtení manuálu )
* Ochota cestovat do zahraničí
* Řidičský průkaz sk. B - aktívní řidič

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Servisní technik
Pracovní pozice: KALIBRAČNÍ TECHNIK | CERTIFIKAČNÍ LABORATOŘ l PRAHA l až 70 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KALIBRAČNÍ TECHNIK | CERTIFIKAČNÍ LABORATOŘ l PRAHA l až 70 000 Kč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Servisní technik