Jednorázové brigády EVENT GIRL / BOY A EVENT SECURITY až 300 Kč

Praha 3, Praha

Informace
HLEDÁŠ JEDNORÁZOVÉ BRIGÁDY? BEZ NUTNOSTI SMĚN DOPŘEDU? PŘEVÁŽNĚ O VÍKENDECH?

Baví tě akce a chceš pomáhat?

Máš rád společenské akce, umíš anglicky a chceš si vydělat peníze?

Hledáš skvělou partu lidí a miluješ zajišťovat bezpečnostně akce?

Máš rád hudbu nebo sport a chceš si vydělat peníze?

Zajišťujeme servis během různých akcí: Aktuálně připravované akce

ČESKÁ FOTBALOVÁ REPREZENTACE

RŮZNÉ HUDEBNÍ A PIVNÍ FESTIVALY

SPORTOVNÍ AKCE

V.I.P. A FIREMNÍ AKCE

O nás

Společnost ALI 21, s.r.o. působí na trhu od roku 2005. Za 19 let své činnosti si vydobyla pozici jedné z TOP společností zajišťující eventové akce.

Náplň práce:

PRO POZICI EVENT GIRL / BOY:

Kontrola vstupenek, seznamu hostů, navigace návštěvníků na akci

PRO POZICI EVENT SECURITY:

Bezpečnostní zajištění akcí, kontrola vstupů

PRO POZICI EVENT ZDRAVOTNÍK A HASIČ:

Zdravotní a požární asistence na akci
Co od vás očekáváme
Co od Vás očekáváme:

Naše společnost funguje na třech principech SŮL = Spolehlivost, upřímnost, loajalita.

Certifikát strážného pro pozici EVENT security

Dokončené studium zdravotní školy 3. ročník pro pozici zdravotník

Certifikát zdravotník zotavovacích akcí pro pozici zdravotník

Průkaz hasiče

Trestní bezúhonnost

Plynulou češtinu

ÚSMĚV – Příjemné vystupování
Co vám nabízíme
Co Vám můžeme nabídnout:

opravdovost

smysluplnou práci

důraz na duševní zdraví

rovnost každého člena týmu

svobodu volby brigády

příjemné prostředí

různorodost akcí

rozvoj komunikačních dovedností

osobnostní rozvoj

možnost se podílet na nejrůznějších typech akcí konaných v Praze i v různých místech po celé České republice

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALI 21, s. r. o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Jednorázové brigády EVENT GIRL / BOY A EVENT SECURITY až 300 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč - 300 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Jednorázové brigády EVENT GIRL / BOY A EVENT SECURITY až 300 Kč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ALI 21, s. r. o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod-služby

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.