Hlavní účetní (M/Ž)pro středně velkou společnost, se silným zázemím!

Praha

Nabídka:

Požadavky: Vstupte do našeho finančního týmu, který vede zkušený Finanční ředitel. Hledáme šikovnou Hlavní účetní, která přinese své schopnosti do naší úspěšné mezinárodní společnosti v odvětví, jež prochází rapidním růstem.

CO NABÍZÍME:

   •  Práci v úspěšné mezinárodní společnosti s výrazným růstem.

   •  Možnost podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR.

   •  Stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí.

   •  Osobní rozvoj s možností rozšíření specializace.

   •  Široký balíček benefitů, včetně notebooku, mobilního telefonu, 5 týdnů dovolené, sick days, odborného vzdělávání, výuky angličtiny na pracovišti, stravenkového paušálu a firemních akcí.

   •  Odpovídající mzdové ohodnocení a atraktivní bonusový systém.

   •  Nástup ihned nebo podle dohody.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

   •  Plné vedení a kontrola finančního účetnictví včetně měsíčních a ročních uzávěrek.

   •  Pečlivá evidence a kontrola účetních dokladů.

   •  Účetní zpracování faktur s důrazem na nákupy z EU a třetích zemí.

   •  Účtování bankovních výpisů, plateb závazků a dobropisů.

   •  Evidence DPH, DPPO, daní z nemovitostí, silniční daně.

   •  Správa dlouhodobého majetku a leasingu.

POŽADUJEME:

   •  Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.

   •  Výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových zákonech.

   •  Znalost MS aplikací, zejména Excelu.

   •  Výhodou je zkušenost s AP+ nebo SAP.

   •  Středně pokročilá úroveň anglického jazyka.

   •  Samostatnost, loajalitu a dobré komunikační dovednosti.

BUĎTE KLÍČOVÝM HRÁČEM V NAŠEM TÝMU - NASTUPTE DO ČELA KVALITNÍHO ÚČETNICTVÍ!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Hlavní účetní (M/Ž)pro středně velkou společnost, se silným zázemím!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hlavní účetní (M/Ž)pro středně velkou společnost, se silným zázemím! ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.