FACILITY MANAŽER (BOZP A ŽP) | RUDNÁ U PRAHY | 65 000 Kč

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Pokud hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenosti na pozici vedoucího výroby a umíte se anglicky domluvit, uvítáme Vás na pozici FACILITY MANAŽERA pro výrobu poblíž Zličína.

Na pozici Vás čeká:

- komunikace problémů v oblasti HSE/facility
- přímá odpovědnost za dodávku úkolů v oblasti správy majetku a zařízení
- řízení a monitoring dodavatelů
- pravidelný reporting provozu manažerům
- administrativní podpora
- dohled na pracovišti, provádění auditů; směrnice v oblasti zdraví a BOZP
- risk management
- organizace smluv, fakturací a dalších záznamů v oblasti zdraví, BOZP a ŽP
- dozor nad náklady na energii a dalšími souvisejícími výdaji, vedení iniciativ pro úspory nákladů na služby

BENEFITY:
- roční bonus
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- Multisport
- stravenky 120 Kč

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na podobné pozici
- pokročilá úroveň angličtiny (kontakt se zahraniční centrálou)
- výborné komunikační schopnosti, smysl pro detail
- znalost procesů pro oblast zdraví a BOZP
- analytické myšlení, problem-solving
- znalost práce na PC – MS Office, SHE
- schopnost převzít zodpovědnost, time management

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Vedoucí odboru/oddělení
Pracovní pozice: FACILITY MANAŽER (BOZP A ŽP) | RUDNÁ U PRAHY | 65 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    33 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici FACILITY MANAŽER (BOZP A ŽP) | RUDNÁ U PRAHY | 65 000 Kč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Vedoucí odboru/oddělení