ELEKTROTECHNIK S VÝJEZDY 60.000KČ + AUTO

Brno-venkov, Brno

Jsi znalý automatizace a PLC strojů? Jsi také pro- zákaznicky orientovaný a baví Tě spíš jezdit než sedět v kanceláři? Do mladého kolektivu hledáme kolegy, který bude mít na starosti elektromontáže a servis u zákazníka. Jezdit budeš z domova, auto máš i k osobnímu užití! Pokud máš rád vítr v zádech, chceš jezdit jak po ČR tak občas i do exotických zemí tak se nám ozvi!
Zašli svoje CV!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Elektromontáže a servis jednoúčelových strojů u zákazníka
  • Práce se silno a slaboproudem
  • Servis a komunikace se zákazníkem po uvedení stroje do provozu
  • Komunikace s konstrukčním oddělením
  • Zpětná vazba obchodnímu oddělení

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání elektrotechnické
  • Vyhláška 50 par. 6
  • Ideálně znalost automatizace a jednoúčelových strojů
  • Zkušenost se servisem a uvádění strojů do provozu
  • Ochota cestovat - platný ŘP B
  • Znalost Solidworks a vhled do konstrukce
  • Komunikace se zákazníky

CO NABÍZÍME?

  • Pružná pracovní doba u stabilního zaměstnavatele
  • Auto i k osobnímu užití
  • Mladý kolektiv
  • Bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Možnost cestování do zajímavých destinací
  • Odborná školení
  • Místo práce: Brno + výjezdy po republice

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice: ELEKTROTECHNIK S VÝJEZDY 60.000KČ + AUTO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROTECHNIK S VÝJEZDY 60.000KČ + AUTO ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Strojírenství/Automotive