ELEKTROMECHANIK - BRNO (35 - 39.000 KČ)

Brno-venkov, Brno

Chcete pracovat ve společnosti, která Vám umožní získat praxi a profesně růst? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce?
Vyhovuje Vám jedna směna s flexibilní pracovní dobou?

Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat v super moderní firmě, která hledá kolegu/kolegyni na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Montáž elektro sestav
  • Testování strojů
  • Práce s drobnými součástkami
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v moderní a čisté výrobě

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Min. vyhlášku č. 50/78 Sb. §5 podmínkou
  • Zkušenosti se slaboproudou elektronikou
  • Anglický jazyk minimálně na základní úrovni
  • Zájem o elektroniku a ochotu se učit novým věcem

CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Team buildingy
  • Místo výkonu práce: Brno

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice: ELEKTROMECHANIK - BRNO (35 - 39.000 KČ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 39 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROMECHANIK - BRNO (35 - 39.000 KČ) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Elektrotechnika a energetika