Dispečer/ka - vedoucí provozu, Praha/Brandýs nad Labem

Praha hl.m.

Požadavky: Dopravní zdravotní služba hledá do svých řad pro pobočku v Praze případně v Brandýse nad Labem uchazeče na pozici: Dispečer/ka - vedoucí provozu.

Náplň práce:

Jste komunikativní a schopni pracovat v rychlém tempu? Hledáme dispečera/ku - vedoucí provozu, který/á bude zodpovědný za koordinaci pohybu sanitních vozů, zajišťování rychlé a efektivní reakce na všechny urgentní zdravotní případy. Vaší prioritou bude optimalizace tras a plánování, abyste zajistili co nejrychlejší doručení péče pacientům.

Požadavky:

- organizační schopnosti a schopnost prioritizovat

- komunikační dovednosti a schopnost efektivního řízení týmu

- znalost geografie a navigačních systémů (není podmínkou - zaučíme)

- předchozí zkušenosti v oblasti dispečinku nebo zdravotnického prostředí výhodou

Nabízíme:

- možnost zapojit se do důležitého odvětví zdravotnictví a pomáhat lidem v nouzi

- dynamické prostředí a šance na rozvoj dovedností v oblasti řízení a organizace

- konkurenční platové ohodnocení a další benefity

- tarif na mobilní a datové služby

- příjemnou firemní kulturu

- mzda cca 40tis. Kč dle praxe a zkušeností

Budeme se těšit na Váš životopis, případně průvodní dopis.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Dispečer/ka - vedoucí provozu, Praha/Brandýs nad Labem
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer/ka - vedoucí provozu, Praha/Brandýs nad Labem ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.