Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Head of Fragrance Category Management

Brno

Popis pozice

Hledáme e-commerce nadšence, který bude pečovat nejen o rozvoj kategorií, ale i svých lidí. Toto portfolio je pro Notino velmi významné, dělá nám okolo 50 % obratu. Máme pro tebe výzvu, kde můžeš uplatnit své výjimečné dovednosti a posunout se ve své kariéře. Pošli mi své CV, ráda s tebou proberu detaily.

Co budeš mít a starosti?

  • Budeš udávat směr fragrance trade plánu, tak abychom díky správné komunikaci maximalizovali zisk, vyjednávat a vymýšlet promo aktivity. Veškeré aktivity budeš plánovat, tak abychom zlepšovali retenci zákazníků.
  • Budeš se podílet na tvorbě samplingové strategie.
  • Budeš se spolupodílet na tom, jak bude vypadat tvoje kategorie díky správné kategorizaci, brand/detail pages, cross/up selling.
  • Budeš leader několika Category Managerům, kterým budeš předávat své zkušenosti, koučovat a rozvíjet je.
  • Budeš podporovat kolegy z retailu a sdílet s nimi best practice.
  • Jsme data-driven company, budeš se zaměřovat na zákaznická data, denně sledovat, jak se daří kategorii, pracovat analýzami a reporty.
  • Budeš v úzké spolupráci s jednotlivými týmy a odděleními (IT, marketing, pobočky, sklad, cenotvorba,...)

Jak si tě představujeme?

  • Máš prokazatelné zkušenosti na obdobné manažerské pozici v e-commerce.
  • Máš byznysové, analytické a strategické myšlení.
  • S excelem a analytikami (Google Analytics, power BI) jsi jedna ruka, rozhoduješ se na základě čísel.
  • Máš zkušenosti s vedením týmu lidí, dokážeš rozpoznat potenciál a rozvíjet jej.
  • Domluvíš se skvěle anglicky (C1), budeš komunikovat písemně i ústně s našimi významnými dodavateli.
  • Dokážeš si získat lidi na svou stranu a je s tebou radost spolupracovat.
  • Změnu vítáš jako možnost zlepšení, vyhledáváš nové možnosti, máš proaktivní přístup.
  • Velkou výhodou je zkušenost se segmentem beauty.
  • Nebojíš se detailu, operativa tě tu nemine.
  • Problémy řešíš s klidnou hlavou, máš reprezentativní a diplomatické vystupování.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Tvá práce bude vidět napříč 27 trhy v celé Evropě.
  • Budeš se podílet na těch nejzajímavějších projektech v oblasti beauty.
  • Práci ve firmě, kde jsi obklopen lidmi, kteří jdou za stejný cílem a jsou tomu oddaní.
  • Rozvoj šitý přímo na míru tvým potřebám a potřebám firmy – každý z našich manažerů prochází Leadership programem, aby se stal lepším manažerem pro svůj tým.
  • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, možnost neomezeného home office, 25 dnů dovolené + 2 Sick days.
  • Cafeterie benefitů, kde si můžete vybrat v různých formách 1600Kč měsíčně (Mutisport karta, stravenky, partnerské spolupráce a jiné volnočasové benefity.
  • Notino VIP ceník pro zaměstnance, Fruit days, Little Extras (koukni na náš Instagram @notinolife), firemní akce a teambuildingy…

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Head of Fragrance Category Management
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Head of Fragrance Category Management ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.