Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek 20hod/týd - Sports Direct -Prague Avion

Praha 5, Praha

Informace
Sports Direct jako součást skupiny Frasers Group vznikla v Anglii původně jako drobný obchod se sportovními potřebami. Od té doby se rozrostla v globálního retail lídra zastřešujícího přední značky z odvětví sportu, volnočasových aktivit, her a luxusní módy. Věříme, že riskovat se vyplácí. Nikdy neváháme posouvat se kupředu a měnit způsob, jakým retail funguje, přičemž neustále rozšiřujeme naše portfolio a vylepšujeme prodejny. Nesedíme s rukama v klíně – kdo zaváhá, nejede!

Za náš úspěch vděčíme z velké části našim dynamickým a nadšeným zaměstnancům s talentem pro obchod. Abychom se mohli ještě více rozrůstat, hledáme na pozici Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek , díky nimž můžeme v budování naší značky pokračovat a sdílet náš úspěch i po celé Evropě.

Popis pracovní pozice:

Jako součást našeho týmu Sports Direct vám pomůžeme plně rozvinout váš potenciál a talent a nabídneme vám obrovské množství příležitostí.

-         Proaktivní podpora prodejny díky maximalizaci prodejních příležitostí

-         Vynikající vztah k naší firemní kultuře a našim hodnotám z pozice ambasadora značky Sports Direct

-         Schopnost předčit očekávání zákazníků a poskytovat dokonalý zákaznický servis

-         Efektivní zpracování dodávek za účelem zajištění odpovídajícího zásobení prodejny

-         Zachování standardů prodejny ve všech oblastech včetně prodejní plochy i skladu
Co od vás očekáváme
Váš profil:

-         Věk nad 18 let

-         Spolehlivost a flexibilita ve vztahu k potřebám prodejny

-         Odpovědnost a důvěryhodnost

-         Zájem o práci v retail a práci s lidmi, poskytování vysoce kvalitních služeb

-         Ztotožnění se s hodnotami a kulturou Sports Direct a jejich stálá propagace
Co vám nabízíme
Další informace

Máš odvahu pracovat pro Sports Direct?

Náš potenciál je obrovský a zkušenosti, které u nás můžete získat jsou zcela bezkonkurenční, pro vytěžení maxima z této jedinečné příležitosti musíte doslova dýchat a žít našimi hodnotami, kterými jsou:

1. Think without limits and take the team with you

Otevřené a skromné smýšlení, schopnost představit si, že i nemožné se může stát realitou, a v tomto podporovat celý tým. Nebát se riskovat, pokud je to pro byznys to nejlepší.

2. Own it and back yourself

Schopnost jednat zcela sebevědomě a rozhodně, nikoliv však arogantně. Za svým rozhodnutím a přesvědčením si musíte stát a přijmout výsledek, a to jakýkoliv – dobrý či špatný.

3. Don’t hesitate and act with purpose

Efektivní a účelný způsob jednání, neustálá snaha naši práci zlepšovat.

Odměnou vám bude:

-         16, 000 kč/měsíc při úvazku 20 hod/týden

-         20 dnů dovolené

-         Vstřícnost při volbě směn

-         Možnost přivýdělku z doplňkového prodeje

-         Multisport karta

-         20/% zaměstnanecká sleva

-         Přátelská pracovní atmosféra

-         Příležitost k rozvoji

-         Kariérní postup

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek 20hod/týd - Sports Direct -Prague Avion
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 000 Kč - 16 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek 20hod/týd - Sports Direct -Prague Avion ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod-služby

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.