Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

ADMINISTRÁTOR/KA LIKVIDACE MAJETKU

Praha

Popis pozice
Chcete nastartovat svou kariéru ve velké mezinárodní společnosti? Nemáte moc zkušeností v oboru, ale zvládáte se rychle učit a máte chuť se stále rozvíjet? Pak hledáme právě vás!

Co bude vaším úkolem?

* Přijímat a zpracovávat dotazy klientů na likvidaci pojistných událostí (v oblasti neživotního pojištění).
* Registrovat pojistné události.
* Poskytovat informace klientům o aktuálním stavu pojistné události a řešit případné požadavky.
* Zpracovávat administrativu v interních systémech a aplikacích.
* Připravovat podklady a komunikovat s likvidátory.

Co je k tomu potřeba?

* Mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
* Výborná znalost českého jazyka.
* Velmi dobré komunikační schopnosti a pro klientský přístup.
* Uživatelská schopnost práce na PC.
* Samostatnost, pečlivost, vstřícnost.
* Chuť učit se a rozvíjet.

Co vám za to naopak nabízíme my?

* Proniknutí do základů pojišťovnictví a získání velkého množství znalostí v dané oblasti.
* Pozici vhodnou i pro člověka bez předešlých zkušeností (např. absolventa SŠ).
* Po domluvě s nadřízeným možnost částečně pracovat z domova.
* Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu.
* Aktivní podporu vašeho rozvoje díky bohatým možnostem a stabilnímu zázemí Skupiny Generali.
* Odborné zaškolení a podporu od zkušenějších kolegů.

Jaké máme benefity?

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
* FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova?
* CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
* ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Těšíme se na Váš životopis v českém jazyce.

## Benefits
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: ADMINISTRÁTOR/KA LIKVIDACE MAJETKU
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    38 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ADMINISTRÁTOR/KA LIKVIDACE MAJETKU ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.