Administrativní pracovnici / pracovníka pro recepci a kartotéku

Praha

Kvalifikační požadavky:

- středoškolské vzdělání s maturitou.

- znalost práce na PC.

- anglický jazyk na komunikační úrovni velkou výhodou.

- zkušenosti a praxi v administrativě a zdravotnickém provozu, ideálně s prací na kartotéce, vítáme, není však podmínkou.

Náplň práce:

- komunikace s pacienty, lékaři a ostatními zaměstnanci,

- registrace pacientů, objednávání a přeobjednávání pacientů na vyšetření (zabezpečení telefonického a e-mailového kontaktu),

- objednávání transportu pacientů,

- vyhledávání a zakládání karet a výsledků,

- doprovod pacientů,

- doplňování materiálu na ambulance,

- archivace, kopírování a jiná drobná administrativa.

Další požadavky:

- zdravotní způsobilost,

- bezúhonnost,

- komunikativnost,

- schopnost týmové spolupráce,

- spolehlivost,

- vstřícnost,

- příjemné vystupování,

- ochota, empatie.

Co nabízíme:

- zajímavou práci v příjemném kolektivu,

- pracoviště v centru Prahy,

- jednosměnný provoz bez pohotovostních služeb - krátké a dlouhé směny (7-13, 7-18 hod.).

Benefity:

- závodní stravování,

- příspěvek na penzijní připojištění,

- sociální výhody,

- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity.

Nástup možný ihned, nebo dohodou:

- platové zařazení podle předpisů pro PO.

Kontakt:

Milada Lösterová

Staniční sestra ambulance

Staniční sestra Oddělení klinického hodnocení

Studijní sestra / koordinátor KH

Telefon:   234 075 520

Mobil:     735 172 780

FAX:        234 075 270

Detaily o pracovním místě:
Firma: Revmatologický ústav
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Administrativní pracovnici / pracovníka pro recepci a kartotéku
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovnici / pracovníka pro recepci a kartotéku ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Revmatologický ústav ještě dnes.