Administrativní podpora v němčině

Brno-město

Požadavky: popis pozice

chcete v práci využit němčinu i angličtinu? Potěšila by Vás možnost práce z domu? Tento benefit a řadu dalších Vám nabídne náš klient, pro kterého je spokojenost zaměstnanců na prvním místě. Jedná se o mezinárodní firmu produkující nejmodernější technologie, které využívají i ty největší společnosti světa. Součástí výběrového řízení bude i tzv. shadowing, takže dopředu zjistíte, jestli by Vás práce bavila.

náplň práce

* nejprve důkladné zaučení, abyste si mohli být v nové roli jistí

* komunikace s partnery, klienty a interními týmy v angličtině a němčině

* vyřizování emailů a občas i telefonátů ohledně opravy produktů společností

* další administrativní úkoly

co vám nabídneme

* 25 dní dovolené a několik dní firemního volna

* 5 sick days

* 4 dny proplaceného dobrovolnictví

* home-office nebo i možnost práce na dálku v rámci ČR, pokud nejste v dojezdové vzdálenosti a máte zkušenost se zákaznickou podporou

* roční bonus a platové navýšení

* příspěvek na stravování

* multisport karta

* body do kafeterie, kterou můžete využít na celou řadu aktivit

* kurzy na soft skills i hard skills nebo třeba jazyky

* možnost karierního růstu

* bonus za doporučení kolegy

* příspěvek na životní i penzijní pojištění

* slevy u firemních partnerů

co od vás očekáváme

* angličtinu i němčinu na úrovni min. B2

* pokud chcete pracovat 100% z domova (v rámci ČR), vyžadujeme předchozí zkušenost se zákaznickou podporou nebo administrativou

* ochotu učit se

* komunikativnost

* SŠ nebo vyšší

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Brno-město
Pracovní pozice: Administrativní podpora v němčině
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno-město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní podpora v němčině ve městě Brno-město? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.