Brigády Kočín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pomocné truhlářské práce
Třemošná

Truhlářství ČESKÁ LÍPA s.r.o. | 105 Kč

ÚKLID NA HODINU DENNĚ (M/Ž)
Plasy

OKIN FACILITY, a.s.

ÚKLID NA HODINU DENNĚ (M/Ž)
Plasy

OKIN FACILITY, a.s. | Přidáno: 18. 6. 2022

Pomocné truhlářské práce
Třemošná

Truhlářství ČESKÁ LÍPA s.r.o. | 105 Kč | Přidáno: 30. 12. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Kočín - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v regionu Kočín a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Kočín a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Kočín? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Valeo a poté WEILER Holoubkov s.r.o., MANPOWER, s.r.o..

Ve městě Kočín bydlí 135 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Kočín, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Třemošná (6 972 nabídek brigády), Horní Bříza (6 717), Zruč-Senec (6 954 nabídek práce) a Kaznějov (335).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.