Brigády Podbořany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
obsluha čerpací stanice - brigáda
Žatec

SILMET Plus, s.r.o. | 135 Kč

obsluha casina - barman/barmanka
Žatec

Bengamo s.r.o. | 19 700 Kč

obsluha casina - barman/barmanka
Žatec

Bengamo s.r.o. | 19 700 Kč | Přidáno: 6. 12. 2022

Ruční a strojní úklid - 103 až 108 Kč/hod. + příplatky (Nové Sedlo)
Nové Sedlo

HPF CleanCat s.r.o. | 103 Kč - 108 Kč | Přidáno: 30. 11. 2022

obsluha čerpací stanice - brigáda
Žatec

SILMET Plus, s.r.o. | 135 Kč | Přidáno: 24. 11. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Podbořany - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 4 aktuálních nabídek brigád v městě Podbořany. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Podbořany a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Podbořany se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Podbořany a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o, Grafton Recruitment s.r.o., MANPOWER, s.r.o..

Ve městě Podbořany bydlí 6 375 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Podbořany se nachází Jesenice (428 nabídek brigády), Podbořany (484), Nové Sedlo (1 175) a Kryry (14).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.