Brigády Plasy

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pokladní Chomutov a Plasy
Plzeň-sever

Národní technické muzeum | 12 000 Kč - 15 000 Kč | Přidáno: 1. 2. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Plasy - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 aktuálních nabídek brigád v regionu Plasy a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Plasy a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Plasy 0 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Plasy? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od People Facility s.r.o. a poté ŠKODA JS a.s., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o..

Ve městě Plasy bydlí 2 671 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Plasy se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Třemošná (2 148 nabídek brigády), Horní Bříza (1 958), Zruč-Senec (2 146) a Kaznějov (287).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.

Často kladené otázky

👉 Jaké jsou nejoblíbenější brigády ve městě Plasy?

Nejčastější jsou brigády v oblastech: prodavačka, kurýr, úklid, obsluha a další.