Brigády Stříbro

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Operátor výroby (brigádně)
Stříbro

BODIT TACHOV s.r.o., | 160 Kč

Obsluha firemní kantýny
Kostelec

Plzeňské stravování s.r.o. | 24 000 Kč - 26 000 Kč

Operátor výroby (brigádně)
Stříbro

BODIT TACHOV s.r.o., | 160 Kč | Přidáno: 14. 11. 2022

Obsluha firemní kantýny
Kostelec

Plzeňské stravování s.r.o. | 24 000 Kč - 26 000 Kč | Přidáno: 12. 6. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Stříbro - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 9 aktuálních nabídek brigád v městě Stříbro. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Stříbro a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Stříbro 2 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Stříbro? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Grafton Recruitment s.r.o. a poté People Facility s.r.o., Technické pružiny SCHERDEL s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Stříbro a jeho okolí 7 701 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Stříbro se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Stříbro (532 nabídek brigády), Nýřany (4 562), Stod (4 531) a Heřmanova Huť (717).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.