Brigády Rokycany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
BRIGÁDA - Řidič VZV
Rokycany

Grafton Recruitment | 26 000 Kč

Doručovatel letáků a dopisů pro okres Plzeň-jih
Spálené Poříčí

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 6. 2. 2023

Dopolední brigáda - Vhodné před prací Rokycany
Rokycany

FargoFacility s.r.o. | 250 Kč - 250 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

BRIGÁDA - Řidič VZV
Rokycany

Grafton Recruitment | 26 000 Kč | Přidáno: 3. 1. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Rokycany

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 7 aktuálních nabídek brigád v regionu Rokycany a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Rokycany a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 1 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Rokycany 1 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Rokycany? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od People Facility s.r.o. a poté Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o..

Ve městě Rokycany bydlí 14 074 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Rokycany se nachází Rokycany (582 nabídek brigády), Starý Plzenec (4 548), Třemošná (4 403) a Zruč-Senec (4 433).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.