Brigády Hořovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin v lokalitě Mýto v Čechách - Rokycany
Mýto

První novinová společnost a.s.

Hledá se Junior a Senior Controller
Žebrák

ManpowerGroup s.r.o.

Hledá se Junior a Senior Controller
Žebrák

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 28. 10. 2021

SERVÍRKY/ ČÍŠNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem
Svatá

Jiří Šmíd | 24 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Hořovice

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 aktuálních nabídek brigád v regionu Hořovice a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Hořovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 1 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Hořovice se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Hořovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., PAC Hořovice s.r.o., GZ Media, a.s..

V současné době bydlí ve městě Hořovice a jeho okolí 6 826 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Hořovice se nachází Beroun (1 690 nabídek brigády), Králův Dvůr (1 385), Hořovice (265) a Zdice (50).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.