Zdravotní sestra

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecná/dětská sestra na oddělení dětské intenzivní medicíny.

Náplň práce:

* Poskytování komplexní péče dětem vyžadujícím intenzivní nebo resuscitační péči

* Spolupráce s týmem odborníků

* Účast na nových terapeutických postupech

Požadujeme:

* Odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb. v příslušném oboru, specializovaná způsobilost je výhodou

* Minimálně SŠ vzdělání v oboru

* Práce v nepřetržitém provozu

* Praxe vítána, nicméně možnost i pro absolventy

* Zkušenost v oblasti pediatrické péče vítaná, ale není podmínkou

* Schopnost pracovat v týmu i samostatně

* Empatický přístup k pacientům a jejich rodinám

Nabízíme:

* Tarifní plat + osobní příplatek + zvláštní příplatek v rozmezí 42 000 Kč – 58 000 Kč – výše platu závisí na délce odborné praxe, počtu odpracovaných hodin a dalších faktorech (průměrný příjem s příplatky za práci v noci, o víkendu, svátku a za případnou práci přesčas – až 70 000 Kč)

* Příjemné pracovní prostředí

* Dobré mezilidské vztahy

* Možnost dalšího vzdělávání

* Stravenky a další zaměstnanecké výhody

* Pro mimopražské možnost ubytování

* Vlastní mateřská škola a jesle

* Vlastní rekreační zařízení

* 5 týdnů dovolené + 2 dny indispozičního volna

* Dotované stravování v areálu nemocnice

* Příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění

* Příspěvky na masáže, dětské tábory, REKREACE NEBO BRÝLE atd.

* Slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb

* Možnost sportovního vyžití přímo v areálu nemocnice (aerobic, volejbal, jóga, tenis)

* Lokalita: Praha 4 – Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Zdravotní sestra
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc - 70 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zdravotní sestra ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.