Zámečník-Svářeč

Hlavní město Praha, Praha

Jste vyučeni v oboru zámečník nebo jiném příbuzném oboru a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete uplatnit Vaše profesní zkušenosti a místo pracoviště Praha 9 Vám vyhovuje? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme práci na ranní směnu a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů.

POPIS POZICE:
  • sestavování jednoduchých konstrukcí dle výkresů a technologických postupů
  • zámečnické práce (montáž, broušení, vrtání, řezání, svařování apod.)
  • základní zkoušky pro svařování metodou SZK 111 1.1 a 135

PROFIL KANDIDÁTA:
  • manuálně zručný
  • znalost „čtení“ strojírenských výkresů
  • vyučení v oboru výhodou
  • jeřábnické, vazačské a VZV výhodou
  • samostatnostný a zodpovědný přístup k práci

NABÍZÍME:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr u prosperující společnosti

- práci na ranní směnu v lokalitě Praha 9

- možnost uplatnit profesní zkušenosti a příležitost naučit se něco nového

- balíček zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky

- možné ihned nastoupit nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: Zámečník-Svářeč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zámečník-Svářeč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Řemeslné a kvalifikované technické práce