Zakázkář projektů - 0,5 úvazek

Praha

Náplň práce

Unikátní příležitost, která se rodí jednou za sto let!! Přidejte se k projektu Vltavská filharmonie pro Hlavní město Praha. Vltavská filharmonie není jen projekt, je to vize, která posouvá hranice a formuje Prahu jako kulturní metropoli a symbol české hudební tradice. Hledáme do projektového týmu nového kolegu/kolegyni, který bude hnacím motorem této výjimečné iniciativy. Hledáme organizovaného a zodpovědného člověka s nekonvenčním přístupem, který nevidí jen úkoly, ale i příležitosti. Připojte se k našemu dynamickému týmu jako zakázkář veřejných projektů a buďte součástí této nezapomenutelné cesty, která mění tvář hudby v srdci Evropy!
Budete součástí projektového týmu, který má za úkol realizovat vybrané veřejné zakázky.
  • příprava a kontrola dokumentace k veřejným zakázkám
  • koordinace přípravy a průběhu zadávání veřejných zakázek
  • správa profilu v Tenderareně, Věstník veřejných zakázek, TED
  • příprava objednávek
  • dílčí agenda související s uzavřenými smlouvami
  • spolupráce s externími právními kancelářemi
  • Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Nezbytná je zkušenost s administrací veřejných zakázek
  • Klíčová je pro nás spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Znalost s MS Office (Word, Excel)
  • Zkušenost práce s Tender Arenou a TED je velkou výhodou.
  • Nabízíme

    Nabízíme vám inspirativní pracovní prostředí, možnost profesního růstu a podporu kolektivu nadšených profesionálů.
  • Spolupráce na 0,5 úvazek
  • Flexibilita pracovní doby
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (v blízkosti Orloje)
  • Unikátní příležitost podílet se na mimořádném a ojedinělém projektu
  • Stravenkový paušál (116 Kč/den)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days navíc
  • Osobní ohodnocení
  • Půlroční odměny

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Zakázkář projektů - 0,5 úvazek
    Směnnost práce Zkrácený úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 23. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zakázkář projektů - 0,5 úvazek ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.