Vedoucí oddělení skladu - Moderní logistický sklad

Nupaky

Mezinárodní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše co má kola, nebo alespoň motor, hledá pro svůj nový sklad v Nupakách kolegy a kolegyně, kteří hledají novou výzvu.

Náplň práce:

  • vedení a koordinace přiděleného oddělení skladu v každodenní činnosti
  • kontrola kvality práce zaměstnanců směny
  • hodnocení týmu
  • řízení výkonnosti
  • operativní provozní a personální záležitosti
  • dohled nad dodržováním předpisů a předepsaných interních postupů
  • organizace a odpovědnost za crossdock
  • skladová manipulace se zbožím / autodíly ,autopříslušenství a doplňky - příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek
  • související administrativa
  • práce se čtečkou EAN kódů
  • spolupráce s vedením centrálního skladu a ostatními vedoucími pracovníky

Požadujeme:

  • Zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, loajalitu, výpis z rejstříku trestů né starší 3 měsíců
  • zkušenost s vedením týmu pracovníků skladu nebo potenciál pro rozvoj na danou pozici do budoucna
  • hledáme leadera ne dohlížitele
  • schopnost motivovat své podřízené
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • přirozenou autoritu a schopnost operativně řešit a rozhodovat provozní situace
  • práce se čtečkou a základy PC
  • dobrý zdravotní stav
  • flexibilitu v rámci 1-3 směnného provozu pracoviště skladu
  • praxe VZV – výhodou

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Nové pracovní stroje značek Jungheinrich a Toyota
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém (po zapracování a při plnění očekávání zaměstnavatele měsíční příjem a příplatky za přesčasy; možnost mimořádných odměn)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál v hodnotě 77,- Kč/den, týden dovolené navíc – celkem 25 dní dovolené v kalendářním roce, 1 den placeného benefitního volna na narozeniny, nákup z celého sortimentu společnosti za velmi výhodné zaměstnanecké ceny, moderní pracoviště, nápojové občerstvení na pracovišti zdarma, zajímavé odměny za doporučení nových zaměstnanců atd.
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zájemci se mohou hlásit:

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů - + 1 den navíc - narozeninové volno
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Jízdní výhody - Doprava metro Roztyly z/do
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Lokalita: Nupaky
Pracovní pozice: Vedoucí oddělení skladu - Moderní logistický sklad
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25000-40000 Kč
Nabídka přidána: 26. 9. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nupaky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí oddělení skladu - Moderní logistický sklad ve městě Nupaky? Pošlete svůj životopis firmě Inter Cars Česká Republika s.r.o. ještě dnes.