Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Validační inženýr HVAC (simulace + testování)

Praha

Popis pozice

Klíčové zodpovědnosti:

* Práce na konceptech, projektech a nabídkách
* Výpočty energetických nároků pro klimatizační systémy
* Vytváření simulačních modelů
* Testování klimatizačních jednotek/systému
* Příprava specifikací pro dodavatele a zákazníky a následně jejich implementace
* Tvorba technické dokumentace
* Spolupráce s týmy v Německu, Rakousku a Španělsku

Požadavky:

* VŠ vzdělání ideálně se specializací na termodynamiku a mechaniku tekutin
* Praxe v oblasti klimatizačních systémů
* Znalost chladících okruhů a jejich komponent
* Praktické zkušenosti v nástrojích jako je Matlab či AmeSim
* Aktivní znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci, základní znalost NJ výhodou
* Ochota cestovat po celém světě
* Uvítáme zájem o oblast udržitelné dopravy a kolejová vozidla

Na co se u nás můžete těšit:

* Možnost spoluvytvářet nejmodernější vozidla pro celý svět – netvoříme „do šuplíku“
* Systematickou podporu expertního rozvoje
* Odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
* Až 33 dní dovolené
* Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 10-14 hod.)
* Firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze a Ostravě
* Možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
* Osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé např. volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Jaké další benefity Vás čekají? Navštivte: https://mobility.siemens.cz/jobs/cs/firemni-benefity/

Pokud je Vám blízké téma udržitelné dopravy a moderních řešení s ní spojených, jste naším člověkem!

Siemens Mobility je již více než 160 let lídrem v oblasti udržitelných, spolehlivých a bezpečných dopravních řešení. V ČR máme globálně druhé největší vývojové centrum kolejových vozidel. Pracujeme na projektech do celého světa od definice požadavků, přes vývoj SW/HW a mechaniky, řešení průřezových témat, a to na úrovni celého vozidla.

Každý den ovlivňujeme životy statisíců cestujících. Naším plně automatizovaným metrem se můžete projet ve Vídni, vysokorychlostním vlakem pak např. na přímém spoji mezi Londýnem a Amsterdamem. S nejrychlejší lokomotivou světa Taurus se často můžete potkat i na české železnici. Zabýváme se ale i tématy jako je bateriový či vodíkový zdroj pohonu, či autonomní řízení.

Věříme, že náš úspěch spočívá v našich lidech - v týmu talentovaných a vášnivých profesionálů, kteří sdílí hodnoty a jsou motivováni společným cílem. Poskytujeme rozmanité vzdělávací a rozvojové programy a podporujeme individuální růst a rozvoj. Přidejte se k nám!

Nemáte připravené CV nebo Vám chybí více informací? Kontaktujte mě na ? jana.fatkova()siemens.com nebo zde: www.linkedin.com/in/fatkovajana, kde sdílím více k aktuálnímu dění a projektům u nás. Ráda si Vás přidám do sítě kontaktů i pro případnou budoucí spolupráci! ?

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na dovolenou
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Individuální rozvržení pracovní doby
- Dovolená více než 5 týdnů
- Možnost delšího neplaceného volna
- Zahraniční pracovní cesty
- Vlastní organizace náplně práce
- Individuální rozpočet na osobnostní růst

Detaily o pracovním místě:
Firma: Siemens
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Validační inženýr HVAC (simulace + testování)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Validační inženýr HVAC (simulace + testování) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Siemens ještě dnes.