Manufacturing Engineer / procesní inženýr

Praha-východ

Pro našeho klienta, významnou automotive společnost působící v lokalitě Brandýs nad Labem, hledáme zkušeného Manufacturing inženýra / procesního inženýra se zaměřením na výrobní technologie.

Co vás čeká?

* Budete zodpovědný/á za vývoj, implementaci, monitorování a údržbu efektivních výrobních procesů a postupů. Budete také pracovat na zlepšování stávajících procesů s cílem zvýšit produktivitu, kvalitu a efektivitu výroby.

* Spolupráce s projektovým týmem při úpravách linek a výrobního zařízení při zavádění výrob nových dílů.

* Každodenní sledování stavu výrobních linek a okamžitě řešení vzniklých problémů.

* Udržování aktuálnosti diagramů průběhů procesů (Process Flow Chart).

* Odpovědnost za aktuálnost P-FMEA (příprava podkladů pro zadání do systému, účast na PFMEA schůzkách).

* Řešení projektů SIX SIGMA.

* Spolupráce s ostatními odděleními při řešení reklamací (stanovení příčin, nápravných opatření, jejich řešení).

Nabídka: A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

* Zajímavé projekty a možnost seberealizace.

* Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden.

* Dotované závodní stravování.

* Příspěvek na penzijní připojištění.

* Roční a věrnostní bonusy.

* 5 týdnů dovolené.

Požadavky: Jak si vás představujeme?

* Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru a minimálně 3 roky zkušeností jako Manufacturing engineer / procesní inženýr /technolog ve výrobním prostředí.

* Nechybí vám velmi dobré technické povědomí (výrobní procesy a technologie), schopnost porozumět široké paletě procesů a zájem učit se nové technologie.

* Ovládáte anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni.

* Zkušenosti z automobilového průmyslu nás velmi potěší - znalost specifických zákaznických požadavků na technickou dokumentaci, změnové řízení, procesu spouštění nové výroby.

* Jste samostatný/á, máte silné analytické myšlení a jste schopen/a efektivně řešit problémy.

* Důležitá je také schopnost pracovat v týmu a komunikovat s různými odděleními v rámci společnosti.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha-východ
Pracovní pozice: Manufacturing Engineer / procesní inženýr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manufacturing Engineer / procesní inženýr ve městě Praha-východ? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.